Przybij 5 w Kleosinie


Bezpłatne badania krwi


Dane Kontaktowe
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny

ul.Plac Królowej Rodzin 1

16-061 Juchnowiec Kościelny

Tel:(85)7196-056

NIP:966-167-22-67

ok.juchno@wp.pl


Numer konta:
65 807400030000171720000010
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: instruktor
Lubie to
Linki
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
ZUMBA OK
ZUMBA OK

Taniec i zabawa

Rozpoczęliśmy nowe warsztaty skierowane do najmłodszych mieszkańców gminy. W Juchnowcu, Kleosinie i Księżynie dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach ZUMBA OK.

Czytaj więcej

Sport
Sport

Zapraszamy na Rodzinne Mistrzostwa w Badmintonie

W sobotę, 1 lutego zapraszamy na II Rodzinne Mistrzostwa Gminy w Badmintonie. Turniej rozpocznie się o godz. 10 w hali Zespołu Szkół w Juchnowcu Górnym.

Czytaj więcej

Rusza nowy projekt. Zapraszamy!
Rusza nowy projekt. Zapraszamy!

ZUMBA w Juchnowcu, Kleosinie i Księżynie

Uwaga, uwaga, rozpoczynamy nowy atrakcyjny projekt! ZUMBA OK, to cykl zajęć taneczno-ruchowych, w których może wziąć każdy mieszkaniec naszej gminy. Na początek zapraszamy na warsztaty najmłodszych mieszkańców. Zaczynamy już w środę, 29 stycznia!

Czytaj więcej

Napięty kalendarz zespołu folklorystycznego
Napięty kalendarz zespołu folklorystycznego

"Koplanianki" w Czarnej Białostockiej i Juchnowcu

Pracowitą niedzielę miał zespół folklorystyczny „Koplanianki”. Najpierw panie wzięły udział w XV Powiatowym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych oraz Teatrów Wiejskich i Obrzędowych w Czarnej Białostockiej. Wieczorem, w Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym wystąpiły podczas podsumowania projektu i promocji książki „Pięć wieków ziemi juchnowieckiej”.

Czytaj więcej

ZIMA OK
ZIMA OK

Ferie z Ośrodkiem Kultury

Już za kilka dni rozpoczną się ferie. Dzieci z terenu naszej gminy zapraszamy do zimowego odpoczynku z Ośrodkiem Kultury w Juchnowcu Kościelnym. W programie akcji ZIMA OK mnóstwo atrakcji – wizyty ciekawych gości, gry, konkursy, ZUMBA oraz wielki bal przebierańców. Pierwsze spotkanie w poniedziałek, 27 stycznia o godz. 16.

Czytaj więcej

Pierścień Podskarbiego Włoszka
Pierścień Podskarbiego Włoszka

Zgłoś kandydatów do Nagród Wójta

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do Nagród Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny „Pierścień Podskarbiego Włoszka 2013”. Pierścień Podskarbiego Włoszka,  to doroczne wyróżnienia przyznawane osobom i firmom, które poprzez swoje działania przyczyniły się do promowania i budowania pozytywnego wizerunku Gminy.

Czytaj więcej

Kulturalny Juchnowiec
Kulturalny Juchnowiec

Odwaga i świetne prace grupy malarskiej

Coraz to nowe wyzwania podejmują uczestnicy naszych warsztatów malarskich. Po szkicu i rysunku przyszła pora na rysowanie aktu oraz pierwsze próby z farbami. Całość wygląda rewelacyjnie!

Czytaj więcej

Noworoczny turniej o puchar wójta
Noworoczny turniej o puchar wójta

Rewelacyjne Śródlesie

II Noworoczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny zakończył się zwycięstwem Śródlesia. Drugie miejsce zajęła Kolonia Księżyno, trzeci był Juchnowiec, czwarty Kleosin, a piąta pozycja przypadła w udziale gościom z Choroszczy.

Czytaj więcej

Sport
Sport

Gramy o puchar wójta

W sobotę, 11 stycznia czeka nas spora dawka sportowych emocji. W hali Zespołu Szkół w Kleosinie rozegrany zostanie II Noworoczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny. Początek zawodów o godz. 11.

Czytaj więcej

Żłóbek XXI wieku
Żłóbek XXI wieku

Nagrody i Jasełka

W niedzielę poznaliśmy laureatów konkursu plastycznego „Żłóbek XXI wieku”. Autorom najciekawszych prac nagrody wręczali wójt gminy Juchnowiec Kościelny Krzysztof Marcinowicz oraz dyrektor Ośrodka Kultury Krzysztof Sokólski. Po rozstrzygnięciu konkursu publiczność zgromadzona w sali widowiskowej Ośrodka Kultury obejrzała przedstawienie jasełkowe.

Czytaj więcej

Żłóbek XXI wieku
Żłóbek XXI wieku

Zapraszamy na Jasełka i rozstrzygnięcie konkursu

W niedzielę, 5 stycznia zapraszamy do sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym na rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Żłóbek XXI wieku”. Rozstrzygnięcie konkursu połączone będzie z przedstawieniem jasełkowym. Początek spotkania o godzinie 12.45.

Czytaj więcej