VII edycji Nagrody
Bezpłatne badania krwi


Dane Kontaktowe
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny

ul.Plac Królowej Rodzin 1

16-061 Juchnowiec Kościelny

Tel:(85)7196-056

NIP:966-167-22-67

ok.juchno@wp.pl


Numer konta:
65 807400030000171720000010
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: instruktor
Lubie to
Linki


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przy muzyce o historii
Przy muzyce o historii

Wystawa i koncert w kościele w Kleosinie

Wierni odwiedzający parafię rzymskokatolicką św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Kleosinie mogą od dzisiaj oglądać w niej wystawę poświęconą 470. rocznicy powstania Parafii pw. Świętej Trójcy w Juchnowcu Kościelnym oraz historii Ziemi Juchnowieckiej. Wystawa przygotowana przez Ośrodek Kultury zatytułowana jest „Stanisława Zachariaszewicza Włoszka ręką własną…”. Z kolei w niedzielę, 1 października (po mszy rozpoczynającej się o godz. 18) zapraszamy do kościoła w Kleosinie na koncert  muzyki renesansowo-barokowej „Florilegium musicum”.

Czytaj więcej

Zajęcia z Ośrodkiem Kultury
Zajęcia z Ośrodkiem Kultury

Dzieci tańczą ZUMBĘ!!!

Dzieci, wracamy na zajęcia ZUMBY!!! Już w środę, 27 września zapraszamy do Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym. Tańce i zabawy przy muzyce rozpoczynamy o godz. 17.

Czytaj więcej

Zajęcia z Ośrodkiem Kultury
Zajęcia z Ośrodkiem Kultury

Poznaj tajniki malarstwa

Ruszają warsztaty malarskie. Spotkania odbywać się będą we wtorki o godz. 18.30 w naszej świetlicy przy ul. Tarasiuka w Kleosinie. Zajęcia prowadzi znany artysta, Grzegorz Radziewicz.

Czytaj więcej

Równać Szanse

Spotkanie poświęcone Regionalnemu Konkursowi Grantowemu 

W imieniu Ełckiego Stowarzyszenia Aktywnych STOPA oraz Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym, serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe, w tym OSP, domy kultury oraz biblioteki na spotkanie informacyjno-szkoleniowe poświęcone Regionalnemu Konkursowi Grantowemu „Równać Szanse”, które odbędzie się 28 września 2017 (czwartek) o godz. 11:00 w Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym, przy Placu Królowej Rodzin 1.

Czytaj więcej

LATO OK
LATO OK

O wakacjach na Sesji Rady Gminy

Podczas piątkowej Sesji Rady Gminy Juchnowiec Kościelny znalazła się chwila na podsumowanie wakacyjnej akcji LATO OK. Teresa Rudzik kierująca Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Juchnowcu Kościelnym oraz Krzysztof Sokólski dyrektor Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym dziękowali sołtysom za zaangażowanie w przeprowadzenie akcji.

Czytaj więcej

W niedzielę
W niedzielę

Festyn rodzinny parafii św. Ojca Pio

W niedzielę, 24 września odbędzie się festyn rodzinny parafii św. Ojca Pio. Na skwerze ks. Henryka Szlegiera przy stawach przy ul. Podleśnej w Białymstoku czeka mnóstwo atrakcji.

Czytaj więcej

Spotkanie w Książnicy Podlaskiej
Spotkanie w Książnicy Podlaskiej

Ksiądz Stanisław Niewiński i odkrywanie juchnowieckiej historii

Historia Ziemi Juchnowieckiej, miejsca, ludzie i legendy z nią związane - o tym wszystkim opowiadał ksiądz Stanisław Niewiński, który był bohaterem spotkania zorganizowanego w ramach "Środy Literackiej" w Książnicy Podlaskiej w Białymstoku. Spotkanie odbyło się pod hasłem: "Juchnowiec - Białystok: I tam, i tu"

Czytaj więcej

Dzień Sąsiada w Hryniewiczach
Dzień Sąsiada w Hryniewiczach

Rodzinna atmosfera

Podczas Dnia Sąsiada w Hryniewiczach było miło, bardzo sympatycznie i nawet pogoda dopisa. Grono mieszkańców, z zaangażowaną całym sercem panią sołtys, mocno się starało, by każdy czuł się podczas sobotniego spotkania jak u siebie w domu.

Czytaj więcej

Zapraszamy na piknik rodzinny
Zapraszamy na piknik rodzinny

Dzień Sąsiada w Hryniewiczach

Już w najbliższą sobotę, 16 września zapraszamy do Hryniewicz na piknik "Dzień Sąsiada". Zabawę rozpoczynamy o godz.14.

Czytaj więcej

Klub Biegowy
Klub Biegowy

Drużyna Konopielki w Wilnie

Zawodnicy Klubu Biegowego Dużyna Konopielki dumnie reprezentowali nasz kraj i juchnowiecką gminę podczas zawodów w Wilnie. Pobiegliśmy w wielkim półmaratonie we wspaniałym międzynarodowym towarzystwie.

Czytaj więcej

Zajęcia z Ośrodkiem Kultury
Zajęcia z Ośrodkiem Kultury

Wtorek i piątek zarezerwowany najmłodszym

Najmłodszych mieszkańców naszej gminy zapraszamy na zajęcia animacyjno-plastyczne. Warsztaty odbywać się będą we wtorki i piątki o godz. 15.45 w Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym. Pierwsze spotkanie - 12 września. Zajęcia prowadzi ulubiona przez dzieci, pani Zofia Szczytko.

Czytaj więcej