VII edycja Nagrody


Bezpłatne badania krwi


Dane Kontaktowe
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny

ul.Plac Królowej Rodzin 1

16-061 Juchnowiec Kościelny

Tel:(85)7196-056

NIP:966-167-22-67

ok.juchno@wp.pl


Numer konta:
65 807400030000171720000010
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: instruktor
Lubie to
Linki


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Andrzejki z Ośrodkiem Kultury
Andrzejki z Ośrodkiem Kultury

Super zabawa w Ignatkach Osiedlu

Czas andrzejkowych zabaw z Ośrodkiem Kultury rozpoczęty. We wtorek spotkaliśmy się w Ignatkach Osiedlu. Było odlotowo!!!  Sosnowe Zacisze tryskało radością, tańcami, konkursami, śmiechem. Bawiło się z nami mnóstwo, mnóstwo dzieci i dorosłych. Było po prostu wspaniale.

Czytaj więcej

Zabawa z Ośrodkiem Kultury
Zabawa z Ośrodkiem Kultury

Andrzejkowy czas! Na początek zapraszamy do Osiedla Ignatek

Rozpoczynamy andrzejkowe zabawy z Ośrodkiem Kultury. Spotkamy się w trzech miejscowościach! Na początek zapraszamy już we wtorek, 21 listopada do gościnnego Sosnowego Zacisza w Osiedlu Ignatki. Początek imprezy o godz. 18.15.

Czytaj więcej

Warsztaty z Ośrodkiem Kultury
Warsztaty z Ośrodkiem Kultury

W Wojszkach jest zapał i klimat do działania

Ruszyły warsztaty z Ośrodkiem Kultury w Wojszkach. Na pierwszych zajęciach frekwencja była świetna, a humory uczestników (w zasadzie uczestniczek) jeszcze lepsze

Czytaj więcej

Zapraszamy do udziału w konkursie
Zapraszamy do udziału w konkursie

Moja Ojczyzna. Moje miejsce. 100 lat Niepodległej

Wójt Gminy Juchnowiec Kościelny serdecznie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Moja Ojczyzna. Moja miejsce. 100 lat Niepodległej”. Na autorów najciekawszych prac czekają atrakcyjne nagrody. Dodatkowo wyróżnione zdjęcia zobrazują wyjątkowy kalendarz gminny na 2018 rok.

Czytaj więcej

W Wojszkach
W Wojszkach

Coś dla duszy i dla ciała... Zapraszamy na spotkanie

W piątek, 17 listopada odbędą się inauguracyjne zajęcia w świetlicy w Wojszkach. Na początek czekają nas warsztaty manualne. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wojszek i okolic. Zajęcia rozpoczną się o godz. 18.30.

Czytaj więcej

Sport
Sport

Świętna zabawa z siatkówką w Kleosinie

Za nami historyczny mecz siatkarskiej III ligi. Po raz pierwszy w historii zobaczyliśmy w Kleosinie spotkanie o ligowe punkty.  Emocji było mnóstwo, atmosfera wspaniała. Wynik mógł być lepszy, bo nasz zespół TIS Polmar Wataha Kleosin przegrał 1:3 z UKS MIKOLO Sokółka. Ale nie spuszczamy głów. Potencjał w ambitnej drużynie jest duży, kibice są wspaniali i na pewno doczekamy się zwycięstw.

Czytaj więcej

Gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości
Gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości

Tylko orły szybują wysoko

W pięknej atmosferze przebiegły gminne obchody 99. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Było uroczyście, słonecznie, wzruszająco, a jednocześnie radośnie.

Czytaj więcej

11 listopada 2017

Zapraszamy na spektakl patriotyczny
Zapraszamy na spektakl patriotyczny

Przygotowania do obchodów Narodowego Święta Niepodległości

Serdecznie zapraszamy na gminne obchody 99. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uroczystości rozpoczną się w sobotę 11 listopada o godz. 11.30 mszą świętą w intencji ojczyzny w kościele parafialnym w Juchnowcu Kościelnym. Po mszy nastąpi złożenie kwiatów i okolicznościowe przemówienia pod pomnikiem za „Wiarę i Wolność.” Ok. godz. 13 rozpocznie się w Ośrodku Kultury część artystyczna zatytułowana „Orły szybują wysoko”. Trwają przygotowania do spektaklu, w którym wystąpią uczniowie z Juchnowca i Kleosina.

Czytaj więcej

Sport
Sport

To będzie historyczny mecz

Serdecznie zapraszamy na historyczny mecz III ligi siatkówki w Kleosinie! W niedzielę, 12 listopada TIS POLMAR Wataha Kleosin spotka się z UKS MIKOLO Sokółka. Początek meczu o godz. 17 w hali Szkoły Podstawowej przy ul. Zambrowskiej 20.

Czytaj więcej

W Kleosinie
W Kleosinie

Nocny Maraton Gier Zespołowych

Zapraszamy do udziału w Nocnym Maratonie Gier Zespołowych. Turniej odbędzie się 17 listopada. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 listopada w Szkole Podstawowej w Kleosinie.

Czytaj więcej