Bezpłatne badania krwi


Dane Kontaktowe
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny

ul.Plac Królowej Rodzin 1

16-061 Juchnowiec Kościelny

Tel:(85)7196-056

NIP:966-167-22-67

ok.juchno@wp.pl


Numer konta:
65 807400030000171720000010
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: instruktor
Lubie to
Linki


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zajęcia z Ośrodkiem Kultury
Zajęcia z Ośrodkiem Kultury

Aerobik w Juchnowcu i Kleosinie

W poniedziałek, 11 września ruszają warsztaty aerobiku. W porównaniu do poprzedniego sezonu mamy zmianę. Zajęcia wracają do Juchnowca Kościelnego. Tradycyjnie ćwiczymy również w Kleosinie. Zapraszamy!!!

Czytaj więcej

Po wakacjach
Po wakacjach

Witaj szkoło

To były wspaniałe wakacje. Wiele dzieci spędziło je z nami i akcją „LATO OK”. Okres wypoczynku dobiegł końca. Ale głowa do góry! W szkołach, przedszkolach też jest fajnie. No i cały czas macie wasz Ośrodek Kultury.

Czytaj więcej

Historia Ziemi Juchnowieckiej
Historia Ziemi Juchnowieckiej

Wystawa w Zespole Szkół w Kleosinie

Wystawę poświęconą 470. rocznicy powstania Parafii pw. Świętej Trójcy w Juchnowcu Kościelnym oraz historii Ziemi Juchnowieckiej można było do niedawna oglądać w Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku. Teraz wystawa, przygotowana przez Ośrodek Kultury w Juchnowcu Kościelnym, przeniesiona została do Zespołu Szkół w Kleosinie. Oglądać ją tam można do końca września.

Czytaj więcej

Wspaniała atmosfera w Brończanach
Wspaniała atmosfera w Brończanach

To było prawdziwe święto

Piknik w Brończanach był wspaniałym podsumowaniem wakacji w naszej gminie. Dzieci i młodzież bawiły się podczas finału akcji „LATO OK”, nieco starsi mieszkańcy oddawali się kulinarnym i muzycznym doznaniom. Gościem specjalnym był Bruno Schneider, świetny francuski kucharz.

Czytaj więcej

Zapraszamy na pikinik do Brończan
Zapraszamy na pikinik do Brończan

Czeka nas kulinarna uczta i świetna zabawa

Wakacje powoli dobiegają końca. Końca dobiega nasza akcja „LATO OK”. Na jej finał zapraszamy w sobotę, 26 sierpnia do Brończan. W Brończanach oprócz bogatego programu dla dzieci i młodzieży czeka też mnóstwo atrakcji dla dorosłych. Zapraszamy do udziału w konkursie kulinarnym, zabawach rodzinnych, zabiegach kosmetycznych i potańcówce. Zapowiada się wspaniałe popołudnie i wieczór. Finał akcji „LATO OK” rozpoczyna się o godz. 15. Oficjalne otwarcie pikniku o godz. 16. Od 16.30 przyjmujemy potrawy konkursowe.

Czytaj więcej

Piknik kulinarny z Bruno Schneiderem
Piknik kulinarny z Bruno Schneiderem

Najbliższa sobota będzie pełna atrakcji nie tylko dla dzieci i młodzieży. Dorosłym też przygotowaliśmy – ze stowarzyszeniem „Brończany Razem” – bogatą ofertę spędzenia letniego popołudnia i wieczoru. Co proponujemy? Dobrą zabawę na potańcówce POD WIATĄ z zespołem Szafis! Ale to dopiero od 20 do 24. Wcześniej w dobry nastrój wprowadzi nas śpiewająco zespół KOPLANIANKI i degustacja potraw przygotowanych na konkurs kulinarny, a także zaproponowanych przez światowej sławy kucharza Bruno Schneidera, który do Brończan przyjedzie specjalnie z Francji. Będą też konkursy rodzinne sprawdzające nie tylko wiedzę, formę, ale i... humor. Ponadto panie i panowie będą mieli możliwość skorzystania z porad i zabiegów kosmetycznych. Coś dla siebie znajdą też najmłodsi: zabawy i animacje, a także urządzenia do poskakania i wyhasania się na świeżym powietrzu.
Serdecznie zaraszamy. Zabierzcie sąsiadów i dobry humor.
KONIECZNIE przygotujcie też potrawy z ziemniaków na konkurs kulinarny (szczegółowe informacje u organizatorów).
Do zobaczenia w Brończanach.

Organizatorzy: Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny, Stowarzyszenie Przyjaciół Brończan „Brończany Razem” oraz finansująca zabawy i animacje dla dzieci Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Juchnowcu Kościelnym.

Wielki finał wakacyjnej akcji Lato OK
Wielki finał wakacyjnej akcji Lato OK

Dzieci, młodzież oraz dorosłych zapraszamy w najbliższą sobotę, 26 sierpnia, do Brończan, gdzie hucznie będziemy podsumowywać wakacyjną akcję Lato OK. Zaczynamy już o 15 od zabaw na urządzeniach rekreacyjnych: eurobangee, kule zorbing, dmuchany plac zabaw z labiryntem i zjeżdżalnią. Od 16 do 19 na najmłodszych i nieco starszych czekać będą gry, zabawy i konkursy, które poprowadzą animatorki Zosia i Ania, a o 18 będziemy rywalizować w konkursach rodzinnych. Szykujcie formę!
Będą też niespodzianki, ale tych nie zdradzimy. Zapraszamy serdecznie, warto być w Brończanach w najbliższą sobotę.

Wakacyjna akcja Lato OK to realizowany już po raz piąty program profilaktyczny prowadzony przez Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny z inicjatywy i przy udziale Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Juchnowcu Kościelnym. Tegoroczna akcja rozpoczęła się 13 czerwca działaniami profilatycznymi, a jej oficjalne otwarcie miało miejsce 23 czerwca w Ignakach-Osiedlu. Akcją objętych zostało 19 miejscowości gminy Juchnowiec Kościelny.

LATO OK
LATO OK

Wakacje powoli dobiegają końca, a wraz z nimi wakacyjna akcja Lato OK. W tym tygodniu odwiedziliśmy Hołówki Duże, Rostołty, Koplany, Klewinowo, Ignatki, Juchnowiec Górny. Animatorzy mają teraz chwilę wytchnienia, a od wtorku ruszają już na ostatni tydzień wakacyjnej przygody.

22 sierpnia we wtorek, znajdziecie nas w Olmontach (11-13), Hermanówce (13.30-15.30) oraz Hołówkach Dużych (16-18). 23 sierpnia- środa- odwiedzimy miejscowości Księżyno- Kolonia (11- 13) oraz Ignatki- Osiedle (13.30- 15.30). W czwartek 24.08 to zabawy w miejscowościach: Lewickie (11- 13), Rostołty (13.30- 15.30) oraz Wojszkach (16-18).

LATO OK
LATO OK

Kolejny tydzień dobiega końca. Akcja LATO OK w tym tygodniu zawitała w Kolonii-Księżyno, Koplanach, Lewickich, Księżynie, Hermanówce, Wojszkach, Juchnowcu Górnym oraz w Hryniewiczach.

O to plan na następny tydzień: 16.08 (środa) widzimy się w Hołówkach Dużych (11-13), Rostołtach (13.30-15.30) oraz Koplanach (16-18).

17.08 (czwartek) wyruszymy do Klewinowa (11-13), Ignatek (13.30-15.30) oraz Juchnowca Górnego (16-18). ZAPRASZAMY ! :)

Pierwszy tydzień sierpnia już za nami, ale wakacje trwają dalej !
Pierwszy tydzień sierpnia już za nami, ale wakacje trwają dalej !

Dzieci oraz młodzież we wszystkich miejscowościach bawiły się świetnie. W tym tygodniu odwiedziliśmy: Hryniewicze, Ignatki Osiedle, Kolonię Koplany, Juchnowiec Kościelny, Wólkę, Klewinowo, Brończany i Juchnowiec Górny.  W weekend nabieramy sił by znowu ruszyć z wakacyjną akcją „LATO OK”.

Już we wtorek, 8 sierpnia- spotykamy się w Kolonii Księżyno (11-13), Koplanach (13.30-15.30) oraz Lewickich (16-18). 9 sierpnia we środę, animatorów znajdziecie w Księżynie (11-13),  Hermanówce ( 13.30-15.30) i w Wojszkach. W czwartek, 10 sierpnia, będziemy bawić się w Juchnowcu Górnym (11-13) i Hryniewiczach (13.30-15.30). Do zobaczenia !

LATO OK
LATO OK

Na półmetku

Za nami półmetek wakacyjnej akcji "LATO OK". Spotkania cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Przypominamy "rozkład jazdy" na sierpień. Do zobaczenia