VII edycja Nagrody


Bezpłatne badania krwi


Dane Kontaktowe
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny

ul.Plac Królowej Rodzin 1

16-061 Juchnowiec Kościelny

Tel:(85)7196-056

NIP:966-167-22-67

ok.juchno@wp.pl


Numer konta:
65 807400030000171720000010
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: instruktor
Lubie to
Linki


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przedświąteczne spotkania
Przedświąteczne spotkania

Wspaniała zabawa przy ubieraniu choinki

Choinki w Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym oraz w Ignatkach-Osiedlu już ubrane. Zabawy podczas przedświątecznych spotkań było mnóstwo. Odwiedził nas Mikołaj, mieliśmy gry, konkursy, śpiewaliśmy kolędy. Było cudownie.

Czytaj więcej

Przedświąteczne spotkania
Przedświąteczne spotkania

Zapraszamy na "Choinkową Sobotę"

Boże Narodzenie coraz bliżej. Pora ubierać choinkę. Chcemy zrobić to z Wami. Zapraszamy zatem w sobotę, 16 grudnia na przedświąteczne spotkania do Juchnowca i Ignatek-Osiedla. Będzie to prawdziwa „Choinkowa Sobota”. W Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym będziemy w godzinach 10-13, a w kompleksie hotelowym „Sosnowe Zacisze” w Ignatkach-Osiedlu w godzinach 12-15. Zapraszamy!!!

Czytaj więcej

W Ośrodku Kultury
W Ośrodku Kultury

Nagrody i wspomnienia

Rozstrzygnięty został konkurs Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny „Moja Ojczyzna. Moje Miejsce. 100 lat Niepodległej”. Nagrody laureatom wręczono podczas specjalnego spotkania „Kto żyje w strachu nie będzie nigdy wolny”. Rozstrzygnięcie konkursu połączyliśmy z otwarciem wystawy „586 Dni Stanu Wojennego” zorganizowanej z okazji 36. rocznicy wprowadzenia Stanu Wojennego w Polsce.

Czytaj więcej

Otwarcie wystawy i rozstrzygnięcie konkursu
Otwarcie wystawy i rozstrzygnięcie konkursu

Kto żyje w strachu nie będzie nigdy wolny

W piątek, 8 grudnia o godz. 19 zapraszamy do Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym na spotkanie pod hasłem "Kto żyje w strachu nie będzie nigdy wolny". W ramach spotkania nastąpi otwarcie wystawy poświęconej 36. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. Wystawa przygotowana przez IPN nosi tytuł "586 Dni Stanu Wojennego". Ogłoszone zostanie też rozstrzygnięcie konkursu "Moja Ojczyzna. Moje Miejsce. 100 Lat Niepodległej". Wójt Gminy Juchnowiec Kościelny wręczy nagrody laureatom konkursu.

Czytaj więcej

Grupa teatralna
Grupa teatralna

Owacje na "Parostatku"

"Parostatek" znowu zebrał owacje. Grupa teatralna Trylobit (na zdjęciu w pełnym składzie) dziękuje wspaniałej publiczności. Jesteście cudowni!

Zapraszamy na spektakl
Zapraszamy na spektakl

"Parostatkiem" piękny rejs...

Zapraszamy na "Parostatek" - spektakl w wykonaniu teatralnej grupy dorosłych "Trylobit" działającej przy Ośrodku Kultury. Premiera wywołała wielkie zainteresowanie i zebrała wspaniałe recenzje. W piątek o godzinie 19 gramy po raz drugi!

Czytaj więcej

Andrzejki
Andrzejki

Czas na Juchnowiec!

Hej, hej. W środę bawiliśmy się w Hryniewiczach. A w czwartek Andrzejki gdzie??? W Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym!!! Zapraszamy na godz. 17. Do zobaczenia.

W Kleosinie
W Kleosinie

Śpiewająco na Balu Seniora

W Kleosinie bawiono się na Balu Seniora. Oprócz koła z Kleosina we wspaniałej imprezie uczestniczyły także grupy z Hołówek Dużych oraz zaprzyjaźnionego Michałowa.

Czytaj więcej

Andrzejki
Andrzejki

Zapraszamy do Hryniewicz

Andrzejkowe szaleństwo trwa. Po wspaniałej imprezie w Ignatkach Osiedlu czas na zabawę w Hryniewiczach. W świetlicy wiejskiej spotykamy się w środę o godz. 17.30. W czwartek natomiast o 17 Andrzejki w Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym.

Czytaj więcej

Grupa teatralna
Grupa teatralna

Za nami premiera. Było przepięknie!!!

Miesiące prób, mnóstwo pracy, energii, nerwów. I w niedzielę nadeszła ta chwila... Premiera spektaklu "Parostatek". W Ośrodku Kultury nadkomplet publiczności, za kulisami ogromny stres, napięcie. Ale sądząc po wspaniałej reakcji widowni daliśmy radę.

Czytaj więcej

Grupa teatralna
Grupa teatralna

Czas na premierę!!!

Nadszedł moment premiery naszego nowego spektaklu!!! Grupa teatralna dorosłych działająca przy Ośrodku Kultury zaprasza na przedstawienie zatytułowane „Parostatek”. Gramy w niedzielę, 26 listopada o godz. 18. Kolejny występ odbędzie się 1 grudnia o godz. 19. Otwarta próba generalna w czwartek o godz. 19. 

Czytaj więcej