Bieg Konopielki 2018


Bezpłatne badania krwi


Dane Kontaktowe
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny

ul.Plac Królowej Rodzin 1

16-061 Juchnowiec Kościelny

Tel:(85)7196-056

NIP:966-167-22-67

ok.juchno@wp.pl


Numer konta:
65 807400030000171720000010
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: instruktor
Lubie to
Linki
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
City of Dance
City of Dance

Sukces grupy tanecznej!!!

Grupa taneczna naszego Ośrodka Kultury zajęła drugie miejsce w kategorii Duet Hip hop w kategorii 12-15 lat XII edycji festiwalu Tańca Nowoczesnego City Of Dance w Białymstoku!!!! Duet tworzyły Iza i Gabrysia.

Czytaj więcej

Wielkopostny Przystanek
Wielkopostny Przystanek

Wspólnotowo w Ośrodku Kultury

To było bardzo pozytywne spotkanie. Wielkopostny Przystanek w Ośrodku Kultury odwiedzili członkowie wspólnoty Wiara i Światło oraz L`Arche (Arka).

Czytaj więcej

Wielkopostny Przystanek
Wielkopostny Przystanek

Niezwykli goście w Ośrodku Kultury! Odwiedzi nas L'Arche (Arka)!

To będzie niezwykły Wielkopostny Przystanek. W niedzielę, 18 marca gośćmi Ośrodka Kultury będą członkowie wspólnoty L`Arche (Arka), w której  opieką nad niepełnosprawnymi intelektualnie zajmują się dzielący z nimi życie pełnosprawni. Początek spotkania tradycyjnie o godz. 17 w naszej sali widowiskowej.

Czytaj więcej

Wielkopostny Przystanek
Wielkopostny Przystanek

Urzekająca opowieść o kulturze, podróżach i pasji

Anna Radziukiewicz była gościem kolejnego „Wielkopostnego Przystanku” w Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym. Znana i ceniona w kraju dziennikarka, fotografka, autorka i redaktorka książek, wystaw oraz filmów dokumentalnych opowiadała o swojej pracy. Była to opowieść bardzo ciepła, wręcz urzekająca. Rozmowę z panią Radziukiewicz w profesjonalny sposób poprowadził Marek Muszyński.

Czytaj więcej

Wielkopostny Przystanek
Wielkopostny Przystanek

Zapraszamy na spotkanie z Anną Radziukiewicz

W ramach kolejnego Wielkopostnego Przystanku w Ośrodku Kultury zapraszamy na spotkanie autorskie z Anną Radziukiewicz - znaną w kraju dziennikarką, fotografką, autorką i redaktorką książek, wystaw oraz filmów dokumentalnych. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę, 11 marca o godz. 17 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym.

Czytaj więcej

Dzień Kobiet w Ośrodku Kultury
Dzień Kobiet w Ośrodku Kultury

8 marca w pięknej atmosferze

Niezmiernie nam miło, że wspólnie z wójtem Krzysztofem Marcinowiczem mogliśmy osobiście złożyć życzenia naszym drogim Paniom. Gminne obchody Dnia Kobiet były urocze.

Czytaj więcej

Dzień Kobiet w Ośrodku Kultury
Dzień Kobiet w Ośrodku Kultury

Panie mają głos

Tradycyjnie już 8 marca wszystkie panie zapraszamy do Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym na gminne spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Czwartkową imprezę pod hasłem „Panie mają głos” zaczynamy o godz. 18. Przygotowaliśmy wiele niespodzianek i na pewno będzie to przyjemnie spędzony wieczór.

Czytaj więcej

Wielkopostne Przystanki
Wielkopostne Przystanki

W godności do końca. Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie

Zapraszamy na trzecie już  spotkanie z cyklu „Wielkopostne Przystanki”. Gościem  niedzielnego „Przystanku” zatytułowanego „W GODNOŚCI DO KOŃCA” będzie dr Paweł Grabowski, założyciel Hospicjum Domowego pw. Proroka Eliasza w  Michałowie, lekarz, specjalista medycyny paliatywnej, który opowie o towarzyszeniu osobom nieuleczalnie chorym i o trudnej walce o nienaruszanie ich godności u kresu życia.

Czytaj więcej

Nasza akcja
Nasza akcja

Pomagamy Milence

Milenka – pogodna, śliczna, uśmiechnięta dziewczynka. Dziewczynka wymagająca stałej opieki lekarskiej i każdego dnia walcząca o zdrowie. Podczas niedawnego Balu Karnawałowego, który odbył się w ramach Gali Nagrody Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny „Pierścień Podskarbiego Włoszka”, zorganizowaliśmy aukcję na rzecz Milenki.

Czytaj więcej

Wielkopostne Przystanki
Wielkopostne Przystanki

Warto dzielić się z drugim człowiekiem

O niesieniu pomocy ubogim rozmawialiśmy podczas niedzielnego „Wielkopostnego Przystanku” w Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym. Spotkanie rozpoczęliśmy projekcją filmu „Adam Chmielowski - Brat Albert. 7 obrazów z życia” opowiadającego niezwykłą historię uznanego artysty malarza, który związał swoje życie z najuboższymi. Po filmie odbyła się dyskusja z udziałem ks. biskupa Henryka Ciereszko. Ksiądz biskup opowiadał o Zgromadzeniach Albertynów i Albertynek. Odpowiadaliśmy też na pytanie czy „Im szlachetniej człowiek postępuje, tym mu trudniej?”

Czytaj więcej

Wielkopostne Przystanki
Wielkopostne Przystanki

Zapraszamy na film o Bracie Albercie i dyskusję „Im szlachetniej człowiek postępuje, tym mu trudniej?”

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach „Wielkopostnych Przystanków”. W niedzielę, 25 lutego przygotowaliśmy pokaz filmu „Adam Chmielowski - Brat Albert. 7 obrazów z życia” opowiadającego niezwykłą historię uznanego artysty malarza, który związał swoje życie z najuboższymi. Po projekcji przewidziana jest dyskusja z udziałem ks. biskupa Henryka Ciereszko będąca próbą odpowiedzi na pytanie czy „Im szlachetniej człowiek postępuje, tym mu trudniej?” Pokaz filmu rozpocznie się o godz. 17 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym. Wstęp wolny.

Czytaj więcej