Bieg Konopielki 2018


Bezpłatne badania krwi


Dane Kontaktowe
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny

ul.Plac Królowej Rodzin 1

16-061 Juchnowiec Kościelny

Tel:(85)7196-056

NIP:966-167-22-67

ok.juchno@wp.pl


Numer konta:
65 807400030000171720000010
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: instruktor
Lubie to
Linki
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
IV Ekumeniczne Spotkanie z Kolędą
IV Ekumeniczne Spotkanie z Kolędą
Oklaskiwaliśmy bardzo różne występy: były zespoły dziecięce, ludowe, seminaryjne prezentujące szeroki repertuar kolęd. Muzyczne popisy podziwiali m.in. Jego Ekscelencja Biskup Henryk Ciereszko i wójt juchnowieckiej gminy Krzysztof Marcinowicz, który objął imprezę honorowym patronatem.
Występy w Czerewkach rozpoczęły dzieci i młodzież z Kleosina. Był chór szkolny oraz zespół „Kukułeczki”. Kleosin zebrał gromkie brawa. Również za niespodziankę, jaką przygotował. Dzieci przywiozły specjalnie wykonane papierowe bukieciki kwiatów, które z okazji Dnia Babci i Dziadka wręczyły mieszkańcom DPS.
Następnie piękny muzyczny popis dał Chór Niepublicznej Szkoły Podstawowej Św. Cyryla i Metodego w Białymstoku. Wykonanie kolęd i poziom artystyczny zespołu wywołały prawdziwy zachwyt publiczności.
Bardzo podobał się także występ Chóru „Bractwo” Bractwa Św. Cyryla i Metodego w Bielsku Podlaskim. Spotkanie zakończyliśmy natomiast wspaniałym, pełnym energii śpiewem Scholi Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku. Seminarzyści zaprezentowali nawet kolędę po Łacinie.
Atmosfera spotkania w Czerewkach była wspaniała. Dziękujemy wszystkim uczestnikom niedzielnego kolędowania. I wspólnie z parafiami w Kożanach, Tryczówce oraz Domem Pomocy Społecznej myślimy już o piątym, jubileuszowym Ekumenicznym Spotkaniu z Kolędą.