Przybij 5 w Kleosinie


Bezpłatne badania krwi


Dane Kontaktowe
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny

ul.Plac Królowej Rodzin 1

16-061 Juchnowiec Kościelny

Tel:(85)7196-056

NIP:966-167-22-67

ok.juchno@wp.pl


Numer konta:
65 807400030000171720000010
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: instruktor
Lubie to
Linki
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Sport
Sport

Szachtior trenuje w Juchnowcu wykorzystując przerwę w rozgrywkach ligowych. Kulminacyjnym punktem zgrupowania będzie mecz towarzyski z Jagiellonią Białystok. Do spotkania dojdzie w sobotę, 7 października o godz. 10 na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

Ośrodek Kultury odwiedził piątkowy trening Szachtiora. Na świetnie przygotowanej murawie piłkarze z pełnym zaangażowaniem wykonywali polecenia trenera. Dodajmy, że zespół prowadzi Polak Marek Zub. Szkoleniowiec co chwila wydawał komendy swoim podopieczny: „Gramy normalna”, „Bystra”, „Prawa-lewa”... Zawodnicy stosowali się do wskazówek i trzeba przyznać, że drużyna prezentuje się bardzo solidnie.    

Szachtior Soligorsk zajmuje pierwsze miejsce w tabeli białoruskiej ekstraklasy, wyprzedzając o dwa punkty BATE Borysów i o cztery Dinamo Mińsk.

Goście z Białorusi chwalą sobie pobyt w Juchnowcu, nie szczędząc komplementów pod adresem boiska. Nasz stadion wkrótce natomiast wzbogaci się o nowe trybuny. Trwa właśnie remont, po którym kibice w lepszych warunkach będą mogli oglądać sportowe widowiska.

Mimo remontu liczymy, że sympatyków futbolu nie zabraknie na najbliższym czwartoligowym spotkaniu Magnata Juchnowiec. W sobotę, 7 października Magnat podejmie Dąb Dąbrowa Białostocka. Początek meczu o godz. 15.