Przybij 5 w Kleosinie


Bezpłatne badania krwi


Dane Kontaktowe
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny

ul.Plac Królowej Rodzin 1

16-061 Juchnowiec Kościelny

Tel:(85)7196-056

NIP:966-167-22-67

ok.juchno@wp.pl


Numer konta:
65 807400030000171720000010
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: instruktor
Lubie to
Linki
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zapraszamy do Kulturalnego Juchnowca!
Zapraszamy do Kulturalnego Juchnowca!

Ośrodek Kultury kieruje swój program do mieszkańców juchnowieckiej gminy, pragnąc zapewnić atrakcyjny sposób spędzania wolnego czasu oraz umożliwić rozwój talentów i pasji. Co ważne, projekt skierowany jest do szerokiego grona odbiorców – od maluchów po seniorów. Zajęcia rozpoczynają się już w tym tygodniu i gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Ośrodek Kultury.
Warsztaty malarskie – w programie: malarstwo olejno-sztalugowe, akwarele, rysunek pastelami olejnymi, malarstwo akrylowe. Zajęcia prowadzone będą przez wybitnego artystę z naszego regionu, Grzegorza Radziewicza, który wprowadzi uczestników projektu w magiczny świat kolorów, farb i rysunku. Pierwsze spotkanie – czwartek, 5 września o godz. 18 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym.
Warsztaty teatralne dla dorosłych – jeżeli ktoś występował w szkolnych latach w przedstawieniach teatralnych teraz może odświeżyć swoją pasję. Jeżeli ktoś marzył o grze aktorskiej, a nie miał ku temu okazji teraz ma szanse nadrobić zaległości. Czeka nas zabawa i poziom zajęć na najwyższym poziomie. Gwarantuje to osoba znanej w kraju poetki Teresy Radziewicz, która zaopiekuje się grupą. Pierwsze spotkanie – czwartek, 5 września o godz. 18.30 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym.
Warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży – Ośrodek Kultury stawia na teatr i zaprasza na zajęcia dzieci oraz młodzież w wieku szkolnym. Szczegóły dotyczące prowadzenia zajęć można poznać pod numerem telefonu 85 719 60 56.
Warsztaty taneczne – skierowane są głównie do dzieci i młodzieży, które poznają elementy tańca nowoczesnego. Swoje zdolności grupa będzie mogła sprawdzić w profesjonalnych turniejach tanecznych. Na zajęcia zaprasza Sebastian Sebano Stański, a spotkania odbywać się będą we wtorki i czwartki o godz. 16 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym.
Warsztaty animacyjno-plastyczne – zajęcia zarezerwowane są dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy, którymi zaopiekuje się ulubiona przez dzieci Zofia Szczytko. Dzieci uczestniczą w rozmaitych zabawach, konkursach i grach edukacyjnych. Oprócz tego rozwijają zdolności plastyczne oraz manualne. Warsztaty odbywają się w każdy poniedziałek i piątek o godz. 16 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym.
ZUMBA – warsztaty robią furorę wśród pań. Wychodząc naprzeciw olbrzymiemu zainteresowaniu otwarto treningi w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym oraz świetlicy w Kleosinie. Zajęcia prowadzi znana instruktorka, Marlena Rutkowska. Pierwsze spotkanie już w środę, 4 września, w Juchnowcu – o godz. 17, w Kleosinie – o godz. 18.40. Niestety, musimy z przykrością poinformować, że listy zgłoszeń na spotkania w Kleosinie są już zamknięte. Ośrodek Kultury przyjmować może chętnych na listę rezerwową. W razie odwołania udziału przez osoby z listy głównej (decydowała kolejność zgłoszeń) szanse otrzymają panie z listy rezerwowej. Pozostało natomiast jeszcze kilka wolnych miejsc na treningi w Juchnowcu. Przy czym przypominamy o konieczności zapisywania się na listy. Osobom, które nie zapiszą się, a przyjdą na zajęcia może po prostu zabraknąć miejsca do ćwiczeń.
Szczegółowe informacje dotyczące projektu „Kulturalny Juchnowiec” dostępne są pod numerem telefonu 85 719 60 56. Zapraszamy także na stronę internetową Ośrodka Kultury – okjuchnowiec.pl. Mail: ok.juchno@wp.pl.