Bezpłatne badania krwi


Dane Kontaktowe
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny

ul.Plac Królowej Rodzin 1

16-061 Juchnowiec Kościelny

Tel:(85)7196-056

NIP:966-167-22-67

ok.juchno@wp.pl


Numer konta:
65 807400030000171720000010
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: instruktor
Lubie to
Linki


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nagrody Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny
Nagrody Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny

Pierścienie Podskarbiego Włoszka rozdane

Jacek i Renata Kowalikowie w kategorii Człowiek, Kaflarnia KAFEL-KAR z Hryniewicz w kategorii Firma oraz zespół folklorystyczny „Koplanianki” w kategorii Instytucja/Przedsięwzięcie/Wydarzenie, to laureaci Nagrody Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny „Pierścień Podskarbiego Włoszka 2016”.

Czytaj więcej

Komunikat

Pomoc rodzinie z Hołówek Dużych 

Przyłączamy się do apelu Zespół Szkół w Juchnowcu Górnym. Szkoła zwraca się z gorącą prośbą o pomoc dla rodziny z Hołówek Dużych, której dom spłonął w nocy z 6 na 7 lutego. Czteroosobowa rodzina została bez środków do życia. Cudem uratowali się z pożogi. Potrzebują wszystkiego.

Czytaj więcej

ZIMA OK
ZIMA OK

Jest co wspominać

Ferie 2017 przeszły do historii. Dzieci wróciły do szkół. Pierwszego dnia nauki jest o czym opowiadać koleżankom, kolegom, nauczycielom. Można dzielić się wrażeniami z akcji „ZIMA OK”. A jest co wspominać. Ferie z Ośrodkiem Kultury były wspaniałe!!!

Czytaj więcej

Zapraszamy na bal karnawałowy!!!

ZIMA OK
ZIMA OK

Zapraszamy na podsumowanie konkursu z bałwankiem

Uwaga, uwaga!!! Rozstrzygnęliśmy zimowy konkurs z bałwankiem. Dziękujemy za przepiękne prace, jakie dostarczyliście. Ogłoszenie autorów wyróżnionych prac nastąpi w piątek, 3 lutego o godz. 16.45 w Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym. Po oficjalnym zamknięciu konkursu zapraszamy na Wielki Bal Karnawałowy. Będzie super!!!!

Czytaj więcej

Powiatowy Przegląd Kolęd
Powiatowy Przegląd Kolęd

Koplany i Brończany w Czarnej Białostockiej

Dwa zespoły reprezentujące naszą gminę wzięły udział w Powiatowym Przeglądzie Kolęd w Czarnej Białostockiej. "Koplanianki" oraz grupa kolędników Stowarzyszenia Przyjaciół Brończan "Brończany Razem" zostały delegowane przez Ośrodek Kultury w Juchnowcu Kościelnym. Obie grupy spisały się znakomicie.

Czytaj więcej

III Ekumeniczne Spotkanie z Kolędą
III Ekumeniczne Spotkanie z Kolędą

Niezapomniane wrażenia artystyczne i duchowe

W serdecznym, rodzinnym klimacie upłynęło III Ekumeniczne Spotkanie z Kolędą w Czerewkach. Po raz kolejny wspólnie – prawosławni i katolicy, mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej i zaproszeni goście – oddawali się świątecznej atmosferze.

Czytaj więcej

ZIMA OK
ZIMA OK

To będą fajne ferie z Ośrodkiem Kultury

Kończy się pierwszy semestr nauki w szkołach. Dzieci za chwilę rozpoczną ferie. Mamy nadzieję, że wielu z Was zimową przerwę spędzi z Ośrodkiem Kultury. Przygotowaliśmy naprawdę fajną ofertę. Zobaczcie sami.

Czytaj więcej

Pierścień Podskarbiego Włoszka
Pierścień Podskarbiego Włoszka

Spotkajmy się na wielkim balu!!!

Uwaga, uwaga!!! Drodzy Znajomi, sympatycy Ośrodka Kultury, mieszkańcy gminy Juchnowiec Kościelny i wszyscy ceniący dobrą zabawę na wysokim poziomie, rozpoczynamy odliczanie do wielkiego balu karnawałowego, który odbędzie się 11 lutego w pięknym kompleksie "Korona Park" w Klewinowie. Bal uświetni wręczenie Nagród Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny "Pierścieni Podskarbiego Włoszka".

Czytaj więcej

III Ekumeniczne Spotkanie z Kolędą
III Ekumeniczne Spotkanie z Kolędą

Zapraszamy do Czerewek

To będzie wyjątkowa niedziela. 22 stycznia zapraszamy do Czerewek na III Ekumeniczne Spotkanie z Kolędą. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15 w Domu Pomocy Społecznej.

Czytaj więcej

Plany na 2017 rok
Plany na 2017 rok

Będzie wiele się działo. Można rezerwować terminy

Rok 2017 zapowiada się w juchnowieckim Ośrodku Kultury bogaty w wydarzenia kulturalno-sportowe. Już dzisiaj dzielimy się naszymi planami dotyczącymi zbliżających się imprez.

Czytaj więcej